22 Nisan 2013 Pazartesi


Ağ ve Bilgi Güvenliği Topluluğu NetSec, bilgi güvenliği içerikli etkinliklerine İstanbul’dan sonra EMO’nun ev sahipliğinde Ankara’da devam ediyor.
Düzenli olarak her ay bilgi güvenliğini ilgilendiren birbirinden ilginç farklı teknik konularda  ürün tanıtımı ve reklamdan uzak gerçek hayat tecrübelerini içeren oturumlara katılmak için önceden kayıt olmak yeterlidir.

NetSec Ankara Etkinliklerinden ilki 25 Nisan Perşembe aksamı 18:30 - 21:00  saatleri arasında  EMO'nun ev sahipliğinde gerçekleşecek  olup etkinliğin konusu "Bilgi Güvenliğini Sağlamada Proaktif Yaklaşım: Sızma Testleri” olarak belirlenmiştir.

 "Bilgi Güvenliğini Sağlamada Proaktif Yaklaşım: Sızma Testleri" konusunda Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’nden Huzeyfe ÖNAL ve Alper BAŞARAN’ın yapacağı sunumlar konuya ilgi duyan tüm katılımcılara ücretsiz olarak açıktır.

Etkinliğe katılım için http://netsectr.eventbrite.com sayfasındaki kayıt bilgilerinin doldurulması yeterli olacaktır.

Etkinlikte sunulacak konu detayları yakında www.netsectr.org adresinden yayınlanacaktır.

 Nisan-Mayıs Ayları NetSec Topluluğu Ankara Programı

25 Nisan 2013 Perşembe   Bilgi Güvenliğini Sağlamada Proaktif Yaklaşım: Sızma Testleri

28 Mayıs 2013 Salı      Türkiye ve Dünyada    Bilişim Suçları ve Adli BilişimGelecek aylardaki programlardan haberdar olmak için NetSec Topluluğu E-posta Listesine üye olabilirsiniz. Detaylar için: http://www.netsectr.org

Ankara’da gerçekleştirilecek etkinliklerde değinilmesini istediğiniz konular için [email protected] adresine e-posta ile görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Etkinlik ev sahibi EMO Genel Merkezi’ne teşekkür ederiz. EMO Hakkında detay bilgi için http://www.emo.org.tr

0 yorum:

Yorum Gönder